Skontaktuj się z nami

kontakt@centrumpsychologiizwierzat.pl

Ewa Jabłońska, tel. +48 797 375 191 

Beata Węsierska Wesoła, tel. +48 502 687 698

© Jacek Piech

 

 

 

 

Lekarz wet. Katarzyna Dołębska. Specjalista chorób psów i kotów z 14-letnim stażem.  Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na  Akademii Rolniczej w Lublinie, następnie studia podyplomowe o specjalizacji Choroby Psów i Kotów na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Od 6 lat prowadzi swój prywatny gabinet weterynaryjny w Parchowie w woj. pomorskim, pracuje też w Przychodni Weterynaryjnej Invet w Kościerzynie, wcześniej pracowała też przez 4 lata w schronisku dla psów w Kościerzynie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Kynopsychologia na SWPS w Sopocie, od roku instruktor noseworku. Jest członkiem Polskiego Związku Instruktorów  i Przewodników Psów Służbowych, dla przewodników prowadzi warsztaty i wykłady z udzielania pierwszej pomocy przedweterynaryjnej. Od  3 lat fascynuje się detekcją zapachową u psów i wraz ze swoim psem mieszańcem o imieniu Prezes bierze udział w szkoleniach dla psów służbowych oraz szkoleniach i warsztatach z noseworku. Prezes wyszukuje substancje narkotyczne, tytoń, bursztyn i eukaliptus.

Współpraca

Beata Węsierska Wesoła. Technik weterynarii i behawiorystka zwierząt. Wykładowca kursu Behawiorysta zwierząt towarzyszących -specjalizacja psy. 

Członek Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE (CAPBT – COAPE Association of Pet Behaviourists and Trainers). Wykładowca kursu zoopsycholog behawiorysta zwierząt AMBItion Olsztyn. Prowadząca zajęcia dla dzieci oraz cykliczne wykłady tematyczne, dotyczące zachowań kotów w kociej kawiarni KotkaCafe w Gdyni.  Współpracuje z licznymi organizacjami prozwierzęcymi w zakresie dobrostanu zwierząt i doradztwa adopcyjnego, między innymi z międzynarodową organizacją VIVA! 
W swojej pracy zawodowej, głownie zajmuje się modyfikacją problemowych zachowań psów i kotów. Podczas konsultacji tłumaczy i pokazuje opiekunom, jak zbudować właściwe relacje ze swoim zwierzakiem, jak go zrozumieć i być przez niego rozumianym. Pracuje ze zwierzętami lękowymi, przygotowując je do adopcji.
Prywatnie opiekunka suczki Isi
i trzech kotów.

www.facebook.com/SosKiciopies

 

Ewa Jabłońska. Założycielka Centrum Psychologii Zwierząt. Behawiorysta zwierząt, instruktor szkolenia psów. Wykładowca kursu Behawiorysta zwierząt towarzyszących -specjalizacja psy. 

W latach 2016 - 2020 członek Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE (CAPBT – COAPE Association of Pet Behaviourists and Trainers). Absolwent studiów podyplomowych SWPS w Sopocie, kierunku Kynopsychologia (studia podyplomowe rozwoju kompetencji trenera psów).

Od 2016 roku pełni funkcję biegłego sądowego w zakresie kynologii.  Współpracowała z COAPE, jako tutor kursów: Petsitter oraz Kurs Szkoła dla psów a także jako marker kursu dyplomowego nadającego kwalifikacje behawiorysty zwierząt.

Obecnie, jeden z wykładowców kursów trenerskich, prowadzonych przez Frambos Academy w Lublinie. Twórca audycji radiowej Francuski Piesek w Radio Bon Ton Chełm, w ramach której szeroko omawiane są zagadnienia dotyczące zachowania, pielęgnacji oraz szkolenia psów. 

Od 2020 roku koordynator grupy Poleskich Psów Ratowniczych, która zajmuje się poszukiwaniem osób zaginionych w terenie otwartym przy pomocy wyszkolonych do tego typu pracy, psów. Przewodniczka psa ratowniczego - suczki rasy Border Collie. 

Autorka licznych artykułów o tematyce kynologicznej. Jej artykuły publikowane są między innymi w specjalistycznym czasopiśmie, skierowanym do behawiorystów zwierzęcych, zoopsychologów i lekarzy weterynarii Animal Expert  

https://poleskiepsyratownicze.pl 

https://www.facebook.com/poleskiepsyratownicze

Nasz zespół