Jesteś zainteresowany organizacją spotkania? Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń: 797 375 191 

Jesteśmy zespołem certyfikowanych behawiorystów zwierząt. Oferujemy Państwu możliwość poprowadzenia wykładów, warsztatów, prelekcji z zakresu behawioru psów i kotów.

Nasze spotkania są prowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do słuchania i zrozumienia języka psów i kotów. Naszym słuchaczom staramy się przekazać nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczną, która pomoże opiekunom zwierząt zbudować prawidłową relację ze swoim pupilem. 

 

Na naszych wykładach, zapewniamy przyjazną atmosferę, profesjonalne podejście i duże zaangażowanie w naszą pracę. Nasze warsztaty i wykłady z zakresu behawioru psów i kotów są w pełni dostosowane do potrzeb i wymagań klienta, dlatego też możemy prowadzić tego typu spotkania w różnych formach. 

Oferujemy naszym klientom również spotkania i szkolenia wyjazdowe (w tym wczasy z psami). W przypadku takiej formy, oferujemy indywidualne podejście do grupy słuchaczy i dostosowujemy szkolenie do specyfiki miejsca, w którym odbywa się szkolenie. Aby omówić szczegóły i dostosować szkolenie do Państwa wymagań, prosimy kontaktować się z nami już bezpośrednio.

 

 

 
 
 

Poprowadzimy wykłady, warsztaty, event

Centrum Psychologii Zwierząt

Kontakt z nami

Ewa Jabłońska 

tel. 797 375 191

 

Beata Węsierska Wesoła

tel. 502 687 698