05 kwietnia 2021

PIERWSZA POMOC DLA PSÓW - poradnik dla opiekunów i przewodników psów pracujących, służbowych i aktywnych. 

„Pierwsza pomoc dla psów - poradnik dla opiekunów psów pracujących, służbowych i aktywnych” to książka, którą miałam ogromną przyjemność recenzować. Dlaczego warto ją zakupić? Bo to pozycja książkowa, która obowiązkowo powinna znajdować się w bibliotece każdego opiekuna psa. Uważam, że takich pozycji zdecydowanie brakuje rynku literatury kynologicznej. 

Co przemawia za jej zakupem? Największą jej zaletą jest to, że jest po prostu niezwykle praktyczna.

To zbiór bardzo rzeczowo uporządkowanych i świetnie opracowanych, najczęściej występujących wypadków, jakie mogą zdarzyć się naszym czworonogom.

Pomimo tytułu, który sugeruje, iż poradnik dedykowany jest głównie przewodnikom psów służbowych czy pracujących, to jednak jego treść okazuje się niezwykle przydatna także dla opiekunów psów, którzy dzielą swoją kanapę ze swoim ukochanym psiakiem - przytulakiem. 

Zatrucia, pogryzienia, złamania, czy wypadek komunikacyjny z udziałem psa to zdarzenia, które mogą przytrafić się każdemu właścicielowi psa. W takich sytuacjach liczy się szybka, a przede wszystkim, właściwa pomoc. Ale aby ją mądrze nieść, trzeba wiedzieć jak to robić. I o tym właśnie jest ten poradnik.

Kochani, książkę zdecydowanie polecam wszystkim opiekunom czworonogów, ale także osobom interesującym się tematami związanymi z kynologią czy weterynarią, bo w niej zawarta jest spora dawka konkretnych informacji, których właściwe zastosowanie w praktyce, może uratować zdrowie a nawet życie niejednemu psu.  

Sprzedaż poradnika rusza już w kwietniu. Śledźcie naszą stronkę - będziemy informować Was na bieżąco, na temat tego, gdzie i w jaki sposób książkę będzie można nabyć :) 

Serdecznie polecam! 

Ewa Jabłońska 

 

© Jacek Piech

Skontaktuj się z nami

kontakt@centrumpsychologiizwierzat.pl

Ewa Jabłońska, tel. +48 797 375 191 

Beata Węsierska Wesoła, tel. +48 502 687 698