Skontaktuj się z nami

kontakt@centrumpsychologiizwierzat.pl

Ewa Jabłońska, tel. +48 797 375 191 

Beata Węsierska Wesoła, tel. +48 502 687 698

Nasi partnerzy

Oferta

 Sklep  

© Jacek Piech

OPIEKA NAD ZWIERZĘTAMI W LUBLINIE 

 Skorzystaj z naszej oferty jaką jest profesjonalna opieka nad zwierzakiem w domu właściciela na terenie Lublina. 

Jesteśmy zespołem dyplomowanych behawiorystów, oraz osobami zawodowo zajmującymi się opieką nad zwierzętami. Łączy nas jedno -  pasja, jaką jest miłość do zwierząt. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności, by zapewnić zwierzętom i ich opiekunom, harmonijne i szczęśliwe wspólne życie.   

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu poza wsparciem behawioralnym, usługi z zakresu opieki nad zwierzęciem w domu swojego opiekuna. 

Kim jest Piotrek? Petsitter - certyfikowany opiekun zwierząt domowych działający na terenie Lublina. Obecnie jest w trakcie realizacji kursu Behawiorysta zwierząt towarzyszących o specjalizacji psy w Centrum Psychologii Zwierząt. W jego rodzinnym domu od zawsze były psy i to tym gatunkiem zafascynowany jest najbardziej.  Jako dziecko silnie związany ze swoim psem Rocky z którym wspólnie przeżył 11 lat.  Ta niezwykła relacja zaowocowała wyborem, by zawodowo związać się z psami. Piotr stale podnosi swoje kompetencje z zakresu pracy ze zwierzętami,  biorąc udział w seminariach, szkoleniach i kursach. 

Prywatnie - piłkarz. Reprezentował kadrę województwa lubelskiego. Zawodnik jednego z lubelskich klubów piłkarskich. 

Masz pytania dotyczące opieki nad Twoim zwierzakiem? 

Zapraszamy do kontaktu: 

Piotr Kożuchowski 

kontakt: 662 684 708
 
kontakt@centrumpsychologiizwierzat.pl