Kontakt z nami

Ewa Jabłońska 

tel. 797 375 191

 

Beata Węsierska Wesoła

tel. 502 687 698

Centrum Psychologii Zwierząt

mgr. Małgorzata Jabłońska vel Leszczyńska

 

Certyfikowany Superwizor. Absolwentka 

Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Relacji Interpersonalnych i Profilaktyki Uzależnień na UKSW w Warszawie. Wykładowca.

O nas

poznaj nasz zespół 

mgr. Ewa Jabłońska 

Absolwentka KUL w Lublinie oraz  Studiów Podyplomowych SWPS w Sopocie, kierunku Kynopsychologia. Behawiorysta zwierząt. Instruktor szkolenia psów. Biegła Sądowa w dziedzinie Kynologii. Wykładowca. Autor artykułów publikowanych m.in. w Animal Expert - czasopiśmie  skierowanym do behawiorystów zwierzęcych, zoopsychologów i lekarzy weterynarii. Przewodnik psów ratowniczych. Prezes Stowarzyszenia Poleskie Psy Ratownicze.

tech. Wet. Beata Węsierska 

Wesoła 

Behawiorysta zwierząt. Technik weterynarii. Wykładowca m.in. na kursie "Zoopsycholog" prowadzonych przez AMBItion w Olsztynie. Współautorka podręczników Zoopsychologia oraz Fizjoterapia małych zwierząt. 

Opinie o nas 

 Pani Beata Węsierska - Wesoła ma ogromną wiedzę i potrafi ją w przystępny sposób przekazać. Pomogła Nam w momencie, gdy już całkowicie zjadał nas stres wynikający z próby pogodzenia dwóch zwaśnionych kotek po pół roku izolacji z socjalizacją. Spokój Pani Beaty, profesjonalizm, trafione zalecenia, ale i wsparcie Nas, opiekunów psychiczne, były nieocenione. Bardzo dziękujemy!

 

 

Iwona Nalepa

Nasza misja

To bezpłatna pomoc ludziom i ich zwierzętom 

więcej na ten temat dowiesz się wchodząc tutaj 

Współpraca

Trudne przypadki konsultujemy zespołowo. Współpracujemy ze sobą aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. 

Zaufanie

Dzięki kilkunastoletniej praktyce zawodowej i udzieleniu skutecznej  pomocy w wielu trudnych  przypadkach, zdobyliśmy zaufanie opiekunów zwierząt. Sprawdź co mówią o nas nasi klienci.

Efektywność

Nie zatrzymujemy się na ukończonych studiach, kursach, czy szkoleniach ale ciągle z pasją i z zaangażowaniem,

zdobywamy nową wiedzę i doświadczenie, dzięki którym możemy lepiej zrozumieć Twojego pupila.

Gwarancja

Przekazując Ci opracowany przez nas indywidualny plan pracy z psem, nie zostajesz z tym sam. Modyfikujemy go dla Ciebie kiedy nie przynosi on oczekiwanych rezultatów.