Skontaktuj się z nami

kontakt@centrumpsychologiizwierzat.pl

Tel. +48 797 375 191 

Nasi partnerzy

Oferta

 Sklep  

© Jacek Piech

 

 

 

 

Lekarz weterynarii, specjalista chorób psów i kotów z 13-letnim stażem.  Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na  Akademii Rolniczej w Lublinie, następnie studia podyplomowe o specjalizacji Choroby Psów i Kotów na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Od 6 lat prowadzi swój prywatny gabinet weterynaryjny w Parchowie w woj. pomorskim, pracuje też w Przychodni Weterynaryjnej Invet w Kościerzynie, wcześniej pracowała też przez 4 lata w schronisku dla psów w Kościerzynie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Kynopsychologia na SWPS w Sopocie, od roku instruktor noseworku. Jest członkiem Polskiego Związku Instruktorów  i Przewodników Psów Służbowych, dla przewodników prowadzi warsztaty i wykłady z udzielania pierwszej pomocy przedweterynaryjnej. Od  3 lat fascynuje się detekcją zapachową u psów i wraz ze swoim psem mieszańcem o imieniu Prezes bierze udział w szkoleniach dla psów służbowych oraz szkoleniach i warsztatach z noseworku. Prezes wyszukuje substancje narkotyczne, tytoń, bursztyn i eukaliptus.

Martyna Zgłobisz

Katarzyna Wygiera

Piotr Kożuchowski

Technik weterynarii i behawiorystka zwierząt. Członek stowarzyszenia trenerów i behawiorystów COAPE. Wykładowca kursu zoopsycholog behawiorysta zwierząt AMBItion Olsztyn. Prowadząca zajęcia dla dzieci oraz cykliczne wykłady tematyczne, dotyczące zachowań kotów w kociej kawiarni KotkaCafe w Gdyni.  Współpracuje z licznymi organizacjami prozwierzęcymi w zakresie dobrostanu zwierząt i doradztwa adopcyjnego, między innymi z międzynarodową organizacją VIVA! 
W swojej pracy zawodowej, głownie zajmuje się modyfikacją problemowych zachowań psów i kotów. Podczas konsultacji tłumaczy i pokazuje opiekunom, jak zbudować właściwe relacje ze swoim zwierzakiem, jak go zrozumieć i być przez niego rozumianym. Pracuje ze zwierzętami lękowymi, przygotowując je do adopcji.
Prywatnie opiekunka suczki Isi i trzech kotów.

www.facebook.com/SosKiciopies

Beata 
Węsierska Wesoła 

Lek. wet. Katarzyna Dołębska 

Certyfikowana petsitterka - opiekunka zwierząt domowych, dog walkerka i fotografka, nieustannie poszerzająca swoją wiedzę w temacie psiej komunikacji, zachowania i dobrostanu. Pod czujnym okiem Ewy Jabłońskiej ukończyła kurs Szkoła dla psów.
W ramach wolontariatu współpracuje z wieloma organizacjami prozwierzęcymi, m.in. wykonując sesje zdjęciowe psom i kotom szukającym domów, czy udzielając wsparcia merytorycznego. Autorka broszury Adopcyjne ABC, czyli kilka wskazówek, jak ułatwić sobie przygodę z psem, psiej wiedzy w pigułce dla przyszłych domów adopcyjnych. 
Prywatnie miłośniczka amstaffów, ze szczególnym miejscem w sercu dla psich seniorów.

https://www.petsister.net/

https://www.facebook.com/petsistermartyna

Ewa Jabłońska - pomysłodawczyni i założycielka
Centrum Psychologii Zwierząt 

Behawiorysta zwierząt, instruktor szkolenia psów. W latach 2016 - 2020 członek Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE (CAPBT – COAPE Association of Pet Behaviourists and Trainers). Absolwent studiów podyplomowych SWPS w Sopocie, kierunku Kynopsychologia (studia podyplomowe rozwoju kompetencji trenera psów).

Od 2016 roku pełni funkcję biegłego sądowego w zakresie kynologii.  Współpracowała z COAPE, jako tutor kursów: Petsitter oraz Kurs Szkoła dla psów a także jako marker kursu dyplomowego nadającego kwalifikacje behawiorysty zwierząt.

Obecnie, jeden z wykładowców kursów trenerskich, prowadzonych przez Frambos Academy w Lublinie. Twórca audycji radiowej Francuski Piesek w Radio Bon Ton Chełm, w ramach której szeroko omawiane są zagadnienia dotyczące zachowania, pielęgnacji oraz szkolenia psów. 

Od 2020 roku koordynator grupy Poleskich Psów Ratowniczych, która zajmuje się poszukiwaniem osób zaginionych w terenie otwartym przy pomocy wyszkolonych do tego typu pracy, psów. Przewodniczka psa ratowniczego - suczki rasy Border Collie. 

Pomysłodawca własnych zabawek edukacyjnych dla psów. Autorka licznych artykułów o tematyce kynologicznej. Jej artykuły publikowane są między innymi w specjalistycznym czasopiśmie, skierowanym do behawiorystów zwierzęcych, zoopsychologów i lekarzy weterynarii Animal Expert  

https://www.facebook.com/wiernypies.pl

https://poleskiepsyratownicze.pl 

https://www.facebook.com/poleskiepsyratownicze

Kim jesteśmy

Beata Węsierska Wesoła

Absolwentka Centrum Psychologii Zwierząt. Certyfikowana behawiorystka zwierząt towarzyszących o specjalizacji psy.  Terapeuta zajęciowy z przygotowaniem pedagogicznym. Ukończyła Szkołę Policealną Medyczne Studium Zawodowe w Chełmie im. Władysławy Szoc na kierunku terapeuta zajęciowy, jak również studia podyplomowe przygotowania pedagogicznego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie. Wykwalifikowany trener TUS (trening umiejętności społecznych) oraz kinezjologii edukacyjnej metodą Dennisona. 

Od lat zafascynowana tematem relacji pomiędzy człowiekiem a psem. Wciąż wzbogaca swoją wiedzę oraz doskonali warsztat pracy poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kurach i szkoleniach związanych z dogoterapią. 
 
Prywatnie żona i mama. Miłośniczka jogi. Właścicielka dwóch czworonogów: Focusa i Inki. 

 

Certyfikowany Petsitter - opiekun zwierząt domowych działający na terenie Lublina. Obecnie w trakcie realizacji kursu Behawiorysta zwierząt towarzyszących o specjalizacji psy w Centrum Psychologii Zwierząt. W jego rodzinnym domu od zawsze były psy i to tym gatunkiem zafascynowany jest najbardziej.  Jako dziecko silnie związany ze swoim psem Rocky z którym wspólnie przeżył 11 lat.  Ta niezwykła relacja zaowocowała wyborem, by zawodowo związać się z psami. Piotr stale podnosi swoje kompetencje z zakresu pracy ze zwierzętami,  biorąc udział w seminariach, szkoleniach i kursach. 

Prywatnie - piłkarz. Reprezentował kadrę województwa lubelskiego. Zawodnik jednego z lubelskich klubów piłkarskich.