Taki kurs to cała przyjemność. Dużo wiedzy teoretycznej jednak zaprezentowanej w bardzo przystępnej formie. Ponadto praktyka, praktyka i jeszcze raz P r a K t Y K a ! 
Możliwość uczestniczenia w licznych konsultacjach, kontakt z fachowcami oraz fantastyczna atmosfera sprawiają, że chce się więcej!"  Kasia 
 
"Bardzo rzetelna wiedza, profesjonalne podejście, mnóstwo informacji indywidualne podejście i bardzo sympatyczna Pani Ewa, polecam z całego serca " Natalia 
 
" Długo szukałam idealnego kursu behawioralnego i z czystym sumieniem mogę polecić Centrum Psychologii i zajęcia prowadzone przez Ewę Jabłońską. Rzetelna wiedza teoretyczna i praktyczna, indywidualne podejście do kursanta, mentoring na każdym etapie kursu - gorąco polecam!" Agnieszka 
 
"Najlepszy na rynku kurs behawiorysty bardzo dużo teorii popartej praktyką. Ogromne doświadczenie wykładowców i elastyczny czas nauki, wsparcie merytoryczne. Rozwój i możliwość współpracy. Serdecznie polecam." Magdalena
 
"Bar dzo dziękuję  Ewie Jabłońskiej  i Centrum Psychologii Zwierząt  za edukację. Nabyta wiedza i praktyki dały mi możliwość pomagania psiakom i ich opiekunom. Czas spędzony z Wami jest nieoceniony. Dziękuję za dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Polecam zainteresowanym psychologią psów czy też kotów". Agnieszka 
 
"Ewa Jabłońska jestem bardzo wdzięczna nie tylko za nabytą wiedzę, ale też za ideę jaka przyświeca edukatorom centrum.
Cierpliwość, zaangażowanie, przyjazność, wspaniała atmosfera - to wyjątkowy kurs na mapie Polski. W mojej ocenie - najlepszy Tu naprawdę liczą się zwierzęta i ludzie" Agnieszka.
 

Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie zawiadamia że dnia 10 maja 2021 roku, instytucja szkoleniowa o nazwie Hadron Design Piotr Piech, będąca właścicielem Centrum Psychologii Zwierząt, została wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.06/00075/2021.

Zgodnie z artykułem 20 Ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, instytucja szkoleniowa oferująca szkolenia dla bezrobotnych i poszukujących pracy, może uzyskać zlecenie finansowane ze środków publicznych na prowadzenie szkoleń po uzyskaniu wpisu do rejestru instytucji szkoleniowych, prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy właściwy ze względu na siedzibę instytucji szkoleniowej.

W związku z tym zarejestrowane osoby bezrobotne mogą ubiegać się o dofinansowanie ze środków publicznych szkoleń prowadzonych w Centrum Psychologii Zwierząt. Osoba bezrobotna może ubiegać się o dofinansowanie szkolenia w urzędzie pracy, w którym jest zarejestrowana.

Zainteresowanych dofinansowaniem, odsyłamy do Urzędu Pracy, właściwego dla swojego miejsca zamieszkania. 

Dlaczego warto uczyć się  w Centrum Psychologii Zwierząt?

Tryb realizacji kursu: wykłady online + praktyki zawodowe - te realizowane są na podstawie analizy przypadków                                               (filmy, wywiady z opiekunami)

Czas trwania kursu:  3 miesiące + praktyki 

 

Jak przebiega realizacja kursu?

 • kurs realizowany jest w małych grupach kilkuosobowych.  Terminy i godziny spotkań uzgadniane są z mentorem indywidualnie;
 • podczas spotkań omawiane są z  mentorem wcześniej udostępnione zagadnienia;
 • w trakcie trwania kursu, mentor na bieżąco sprawdza opanowany poziom wiedzy, kursanta;
 • po przepracowaniu całego obowiązującego na kursie materiału, kursant zdaje egzamin wewnętrzny;
 • egzaminem kończącym kurs jest samodzielnie poprowadzona konsultacja behawioralna . Po konsultacji kursant przedstawia przypadek mentorowi. Na podstawie wywiadu i zgromadzonych nagrań kursant dokonuje analizy przypadku, określa problem i jego przyczyny proponuje terapię, wskazuje możliwe komplikacje i sposób modyfikacji terapii. Uzyskanie oceny pozytywnej jest jednoznaczne z uzyskaniem tytułu behawiorysty zwierząt towarzyszących – specjalizacja koty.

 

Po więcej, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z mentorem kursu - Beatą Węsierską Wesołą, tel.502 687 698 

Koszt kursu: 6 700 zł. brutto

Absolwent kursu Behawiorysta Zwierząt Towarzyszących - specjalizacja koty,  po uzyskaniu pozytywnej oceny i tym samym, po zaliczeniu całości programu (teoria + praktyki zawodowe), otrzymuje certyfikat, legitymację behawiorysty zwierząt wraz z gadżetami Centrum.

Dofinansowanie ze środków publicznych szkoleń prowadzonych w Centrum Psychologii Zwierząt

Zasady formalne

Co wyróżnia nasz kurs z pośród innych, dostępnych na rynku?

 • Przede wszystkim, praktyczne podejście do kształcenia

W organizowanym przez nas kursie, kładziemy nacisk na praktyczną naukę prowadzenia terapii behawioralnej kota, a nie tylko na zdobywanie samej wiedzy. Teoria nie pomoże, jeśli nie wiesz jak praktycznie pomóc wyeliminować niepożądane zachowanie u kota. 

 • Nasz kurs posiada praktyki zawodowe

Jako nieliczni oferujemy swoim kursantom praktyki zawodowe. U boku mentora, kursant ma okazję uczestniczyć w realnej pracy behawiorysty i szlifować swoje umiejętności pod czujnym okiem profesjonalisty. 

 • Podczas kursu masz możliwość czerpać wiedzę bezpośrednio od mentora

Indywidualny tok pracy daje Ci komfort stałego kontaktu z mentorem. Poprzez osobiste spotkania (w formie online + spotkania na żywo) masz możliwość zadawania pytań i dyskutowania na nurtujące Cię tematy. To okazja również do wspólnego omówienia materiału, którego nie rozumiesz, bądź z którym masz jeszcze trudności. 

 • Podczas trwania kursu masz stałą opiekę mentora. Opieką merytoryczną objęty jest absolwent również po ukończeniu kursu. 

Zależy nam na dobrej jakości kształcenia, ale również na tym, jak radzisz sobie już jako nasz absolwent w pracy zawodowej.  Zapisując się na nasz kurs, dołączasz do naszej społeczności, w której nie jesteś anonimowy. Poza otrzymanym wsparciem merytorycznym, pomagamy Ci również w budowaniu własnej marki.  

 • Nie zostawiamy Cię po ukończeniu kursu 

Skończyłeś kurs? To nie koniec naszej współpracy :)

Twój mentor pomaga Ci jeszcze w trzech pierwszych samodzielnie przeprowadzonych konsultacjach behawioralnych.  Dzięki praktycznej opiece, poczujesz się pewniej w stawianiu pierwszych kroków w zawodzie behawiorysty.   

 • Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z wykładowcami kursu, rozwijasz własne umiejętności analityczne.

Przez cały okres trwania kursu, jesteś w stałym kontakcie z mentorem oraz innymi wykładowcami kursu. To świetna okazja do dyskusji na temat trudnych przypadków, różnych planów terapii oraz ich modyfikacji.  

 • Zawodowo możesz związać się z naszą marką  

Nasi absolwenci mają szanse podjęcia współpracy z Centrum Psychologii Zwierząt.  Więcej na ten temat dowiesz się podczas realizacji kursu.

Jesteśmy zespołem dyplomowanych behawiorystów, oraz osobami zawodowo zajmującymi się opieką nad zwierzętami. Łączy nas jedno – pasja jaką jest praca ze zwierzętami. Dzięki wieloletniej praktyce, oraz zdobytym kwalifikacjom zawodowym, od lat pomagamy opiekunom i ich zwierzętom w rozwiązywaniu nawet najcięższych problemów, związanych z niepożądanym zachowaniem kotów.

 • dowiesz się które z niepożądanych zachowań są zgodne z etogramem kota,
 • nauczysz się jak w praktyce modyfikować prezentowanie zachowań niepożądanych u kota,
 • właściwe dokonasz analizy zachowania – będziesz umieć wyjaśnić jakie emocje przeżywa kot i dlaczego zachowuje się w ten konkretny sposób,
 • nauczysz się właściwego przekazywania wiedzy i umiejętności opiekunom konsultowanych kotów, 
 • będziesz potrafił zademonstrować i nauczyć opiekunów jak pracować z kotem, korzystając z różnego rodzaju technik modyfikacji zachowania,
 • zrozumiesz jaki wpływ na zachowanie kota ma środowisko, w którym przebywa i jak modyfikując je, można kształtować zachowanie kotów,
 • będziesz potrafić umiejętnie wyjaśnić, w jaki sposób opiekunowie mają reagować w sytuacjach problemowych,
 • nauczysz się w jaki sposób monitorować proces terapii zachowania kota oraz wspierać opiekunów konsultowanych zwierząt
 • będziesz umieć właściwie wyłapywać i korygować pojawiające się podczas realizacji terapii, błędy.

Czego nauczysz się kończąc kurs behawiorysty zwierząt – specjalizacja koty w Centrum Psychologii Zwierząt?

Dedykowany jest:

 • świadomym opiekunom kotów,
 • osobom chcącym pogłębić swoją wiedzę z zakresu naturalnych zachowań kotów.,
 • osobom chcącym w przyszłości prowadzić własną praktykę behawioralną oraz zajmować się modyfikacją problemowych zachowań kotów,
 • wolontariuszom schronisk, fundacji lub innych organizacji, zajmujących się opieką nad kotami, również wolobytującymi,
 • weterynarzom, technikom weterynaryjnym oraz osobom zawodowo związanych z kotami,
 • osobom pracującym w branży związanej ze zwierzętami: groomerom, felinoterapeutom,  hodowcom kotów, osobom prowadzącym sklepy zoologiczne, osobą prowadzącym kocie kawiarnie.
 • przyszłym i obecnym właścicielom kocich przedszkoli,
 • przyszłym biegłym sądowym z dziedziny felinologii.

Kurs kierowany jest do osób, które chcą zostać zawodowymi behawiorystami zwierząt oraz chcą otworzyć i prowadzić własną praktykę behawioralną.

KURS
BEHAWIORYSTA ZWIERZĄT TOWARZYSZĄCYCH
Specjalizacja - Koty

© Jacek Piech

Skontaktuj się z nami

kontakt@centrumpsychologiizwierzat.pl

Ewa Jabłońska, tel. +48 797 375 191 

Beata Węsierska Wesoła, tel. +48 502 687 698