Nasze Centrum w ramach swojej oferty proponuje swoim klientom wyjazdową szkołę dla psów "Poleski Canine Campus" na Polesiu Lubelskim. Polesie Lubelskie to obszar o pięknej przyrodzie i bogatej historii. Walory krajobrazowe tego regionu są bez wątpienia jednymi z największych jego atutów. 
Oferujemy Państwu wyjazdową szkołę dla psów i ich właścicieli, gdzie w czasie jej trwania będziecie mogli uczestniczyć w specjalnie zaprojektowanych zajęciach ze swoimi psami, podczas których nauczycie się jak eliminować niepożądane zachowania oraz jak budować prawidłową relację ze swoim psem.
Program mobilnej szkoły dla psów obejmuje szkolenia z zakresu podstawowego posłuszeństwa oraz eliminację niepożądanych zachowań (praca nad zgłaszanymi przez opiekunów psów, problemami). Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez doświadczonych behawiorystów i szkoleniowców.

Poza prowadzonymi wykładami z zakresu behawioru psów, uczestnicy będą realizować praktyczny trening ze swoimi pupilami, aby móc przepraktykować wszystko to, czego nauczą się podczas prowadzonych zajęć. 

Ponadto w programie przewidzieliśmy czas na indywidualne konsultacje behawioralne oraz różne atrakcje wzbogacające wspólne spędzanie czasu wolnego. 

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i spędzenia wyjątkowych wakacji ze swoim psem w przepięknych okolicach Polesia lubelskiego.

 

Poleski Canine Campus

Centrum Psychologii Zwierząt

Kontakt z nami

Ewa Jabłońska 

tel. 797 375 191

 

Beata Węsierska Wesoła

tel. 502 687 698